O BELNEA

BELNEA to polska firma produkująca specjalistyczne kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała kobiety. Naszą misją jest dostarczenie kosmetyków o najwyższej jakości, wyrafinowanych składach i dobroczynnym działaniu. Polski kapitał firmy przekłada się również na współpracę z czołowymi – krajowymi ośrodkami badawczymi i laboratoriami na wszystkich etapach produkcji.  

Twórcy marki Deep Violet Therapy od początku swojej działalności przyjęli sobie za cel stworzenie idealnego, naturalnego kosmetyku. Dzięki, któremu będzie możliwa skuteczna i intensywna rewitalizacja oraz regeneracja skóry. Tym samym pierwsze oznaki starzenia zostaną skutecznie zredukowane. Zastosowanie naturalnych filtrów przeciwsłonecznych zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i czynników środowiska.

Skład naszych kosmetyków to wysoce zaawansowane technologicznie i naturalne składniki aktywne, złączone w unikalnej formule o aksamitnej konsystencji. Wyróżnia Nas świadome podejście do idei kosmetyków naturalnych, które pozwala na ukazanie naszej miłości i fascynacji naturą. Nasze produkty charakteryzuje brak substancji barwiących i syntetycznych kompozycji zapachowych.

Kluczowym składnikiem naszych produktów jest olej z nasion aronii – w 100% naturalny. To dzięki swoim właściwościom ochronnym, pielęgnacyjnym i leczniczym, ma szczególne zastosowanie w produktach anty-anging i przeciwzmarszczkowych.

Naszymi klientkami są świadome i wymagające kobiety, które przy wyborze kosmetyku kierują się jakością i unikatowością pożądanego produktu. Specjalnie dla niech przygotowaliśmy niepowtarzalne w swojej recepturze kosmetyki. Dzięki opinii i ocenie ekspertów, nasi klienci mają pewność, że są w posiadaniu sprawdzonych produktów, które zostały poddane niezbędnym testom potwierdzających ich bezpieczeństwo. 

W ręce naszych klientów trafiają kosmetyki, które ujarzmiają całą naszą miłość i pasję do otaczającej Nas natury oraz dynamicznie rozwijającej się kosmetologii i chemii kosmetycznej w Polsce.

Belnea Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18, 02-366 Warszawa, o kapitale zakładowym 5 000 zł, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000513867, NIP 521-36-74-334, REGON 147292394.