Rozświetlająca maseczka łagodząca z witaminami B3 i C oraz prowitaminą B5
Rozświetlająca maseczka łagodząca z witaminami B3 i C oraz prowitaminą B5
Maseczka multiwitaminowa to doskonały sposób na złagodzenie skóry po intensywnym zabiegu kosmetycznym. Intensywnie nawilża skórę i pomaga w odbudowaniu warstwy hydrolipidowej.
50 ml
![]()
Nie można załadować gotowości do odbioru
Darmowa dostawa od 200,00 zł
- Opis
- Składniki
- Dodatkowe informacje
Opis
Maseczka multiwitaminowa to doskonały sposób na złagodzenie podrażnienia skóry po intensywnym zabiegu kosmetologicznym. Produkt zawiera kompleks potrzebnych skórze witamin, takich jak witaminy B3 i C oraz prowitamina B5. Dzięki naturalnym składnikom — masło shea, olejek arganowy i migdałowy —pomaga w odbudowaniu warstwy hydrolipidowej skóry oraz dogłębnie ją nawilża.
Składniki
Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Polyglyceryl-3 Distearate, Pentylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Panthenol, Niacinamide, Tripelargonin, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Glyceryl Stearate Citrate, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Phenoxyethanol, Calcium Sodium Borosilicate, Silica, Tin Oxide, Benzophenone-4, Ethylhexylglycerin, Parfum, CI 77891, CI 17200
Dodatkowe informacje
Maseczkę nałóż na skórę twarzy i szyi. Rozprowadź delikatnymi kolistymi ruchami i pozostaw na 15 minut. Nadmiar starannie zmyj letnią wodą.
Z okazji urodzin marki zostawiam opinię! Znowu mam komplet do mojej pielęgnacji, już nie mogłam się doczekać żeby uzupełnić zapasy. Jestem wierną fanką!!!
Wiele maseczek łagodzących używałam, ale...ten to agent do zadań specjalnych. I ten zapach.....uzależniłam się ;)
Stosowałam zimą, gdy miałam przesuszoną skórę od centralnego ogrzewania, a także po intensywnych zabiegach u kosmetologa czy po zabiegach medycyny estetycznej. Łagodziło, nic mnie nie zapychało (a z tym u mnie różnie). Kupiłam w prezencie też Przyjaciółce :D
Maseczka łagodzi moja zaczerwienioną i przesuszoną skórę. Stosuję jako krem na noc.
Bardzo dobry produkt, świetnie sprawdza się po wcześniej zastosowanym peelingu enzymatycznym, a także w formie bardziej aktywnego kremu na noc. 🙂