Belnea — profesjonalizm
i skuteczność dla Twojej skóry

Pielęgnacja to dla nas nie tylko czynność lub codzienna rutyna, ale prawdziwy rytuał, w trakcie którego skóra powinna otrzymywać to, co najlepsze. Mając na uwadze potrzeby naszych klientek i świadomość ich intensywnego stylu życia, dostarczamy kosmetyki zarówno do profesjonalnych gabinetów, jak i produkty do codziennej pielęgnacji, które skutecznie utrwalą efekty wykonanych zabiegów. Tak, aby móc się nimi cieszyć, jak najdłużej.

We współpracy ze specjalistami Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku powstała marka kosmetyczna Belnea.

Belnea to firma, która dzięki połączeniu profesjonalizmu i wiedzy popartej badaniami produkuje wyjątkowe, specjalistyczne kosmetyki dla kobiet.

Belnea — unikalne produkty
polecane przez ekspertów

01

kosmetyki polecane przez kosmetologów,

02

selected compositions,

03

high efficiency,

04

comprehensive action,

05

immediate effects.

Mission

Strengthening self-confidence

Misją naszej firmy jest ciągłe pielęgnowanie nie tylko skóry, ale przede wszystkim pewności siebie naszych klientek. To one i ich potrzeby stoją w centrum Belneii. Chcemy poprawiać ich komfort życia, wpływać na samopoczucie i budować pewność siebie dostarczając wysokiej jakości produkty, sprawdzone i polecane przez profesjonalistów.

Produkty, do których klientki dostęp mają nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale również w zaciszu swoich domów. Pragniemy, aby dzięki naszym kosmetykom, o wyrafinowanym zapachu, aksamitnej konsystencji i wyselekcjonowanym składom, pielęgnacja była prawdziwym rytuałem.

Vision

Access to professional care for each of us

Naszym celem jest tworzenie kosmetyków idealnych. Pragniemy stale rozwijać nasze produkty tak, aby odpowiadały na potrzeby kobiet — niezależnie od ich wieku, trybu życia, rodzaju i wymagań skóry. Chcemy być obecni w najlepszych salonach i gabinetach kosmetycznych w całym kraju, aby Belnea stała się synonimem zabiegu najwyższej jakości u profesjonalisty.

Osiągniemy to dzięki unikalnym recepturom, doświadczonym specjalistom oraz składom naszych produktów.

Wszystkie nasze produkty są kompleksowo przebadane przez niezależne laboratoria.

DNA of Belnea

The DNA of our company consists of three leading values on which we have based our activities.

Świadomość

Uważamy, że za każdym produktem powinna stać świadomość potrzeb użytkownika. Dlatego nasze produkty są tworzone dla kobiet z uwagą na wyzwania, przed jakimi stoi ich skóra. Tryb życia, upływ czasu i zmiany atmosferyczne to tylko niektóre z czynników, jakie bierzemy pod uwagę przy tworzeniu naszych kosmetyków. Belnea to produkty profesjonalne, które dzięki skoncentrowanej zawartości składników aktywnych o udowodnionym działaniu, dają skórze to, czego potrzebuje.

Efekty

Belnea za swój cel stawia skuteczność. Doskonale wiemy, że bez kompleksowej, codziennej pielęgnacji, nawet najlepsze zabiegi nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Dlatego działamy dwufazowo — oferując kosmetyki przeznaczone do salonów kosmetologicznych, jak i produkty idealne do stosowania w domu. Dzięki temu wspieramy skórę kobiet przez cały czas, przedłużając efekty zabiegów i wzmacniając ich skuteczność.

Profesjonalizm

W branży kosmetycznej nie ma miejsca na pomyłki — ta zasada towarzyszy naszej firmie od początku. Dlatego wszystkie nasze kosmetyki to kompozycja specjalnie wyselekcjonowanych składników o potwierdzonym działaniu. Skąd to wiemy? Dzięki dokładnie przeprowadzonym badaniom w czołowych ośrodkach badawczych i laboratoryjnych. W ten sposób rozumiemy profesjonalizm — dostarczając w naszych kosmetykach jedynie sprawdzone receptury, które są jednocześnie skuteczne i co najważniejsze bezpieczne.